SVATOMARTINSKÁ A MLADÁ VÍNA!

Zase po roce se blíží období prvních letošních vín, tedy svatomartinských a mladých vín a Beaujolais Nouveau.

A protože je těchto vín omezené množství, spouštíme pro Vás předobjednávku, abychom si byli jisti, že se na všechny dostane.

<<Odkaz na předobjednávkový formulář>>

Jak to funguje?

Ve formuláři objednáváte po boxech á 6 lahví! V předobjednávkách není možné objednávat po kusech, resp. jinak, než po násobcích šesti. Ve formuláři najdete oddělená Svatomartinská vína s oficiálním labelem, vína označená pouze jako "mladá," a Beaujolais Nouveau. Ceny jsou uvedeny s DPH.

Svatomartinská vína se otevírají 11. listopadu v 11:00 hodin, což je letos neděle. Předobjednávky u Vás budou nejpozději do pátku 9. listopadu, ale spíše dříve.

Beaujolais Nouveau se otevírají vždy 3. čtvrtek v listopadu, což letos vychází na 15. listopadu. Předobjednaná vína u Vás budou nejpozději ve středu 14. listopadu, ale spíše už týden předtím.

Mladá vína, tedy vína, která vinaři z různých důvodů nenechali oznámkovat oficiálně jako "svatomartinská." Důvodem může být třeba nepovolená odrůda nebo nechuť vinaře k centrálnímu "značkování." Na ty žádná speciální pravidla neplatí, mohou se otvírat ihned. Budeme je ale obvykle expedovat rovnou se Svatomartinskými, vyzvednout si je ale individuálně můžete i dříve.

Care Nouveau je mladé víno ze španělské Cariňeny, od našeho oblíbeného vinaře Bodegas Aňadas. Fantastické lehké červené bylo v minulých letech nesmírně oblíbené, a letos to podle informace od vinaře vypadá na skvělou sklizeň!

Nezapomeňte, že abyste od nás měli dopravu zdarma, je potřeba mít objednávku alespoň za 3000,- Kč!

<<Odkaz na předobjednávkový formulář>>

 Zpět na seznam novinek

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.