O nás

Vicom je specializovaný velkoobchod a importér zaměřený na prodej značkových vín celého světa. Na českém trhu působí již od roku 1993.

Provozujeme velkoobchodní sklad a distribuci vín, alkoholických nápojů, nealka, piva a doplňkového sortimentu pro gastronomii. Zastupujeme a distribuujeme vína většiny významných tuzemských vinařů. Specializujeme se na import vína ze zahraničí (Chile, Argentina, Nový Zéland, Rakousko, Německo, Francie, Austrálie, Izrael atd.) Mezi specialitami u nás najdete značky jako je například Opus One, Almaviva, Seňa a francouzské Grand Cru z Bordeaux a Chablis.

Vedle skladu sloužícího jako Cash&Carry zajištujeme také vlastní rozvoz po Praze a okolí do druhého dne, po dohodě i dříve. Sortiment a servis je zaměřen na potřeby gastronomie, vinoték a vinných klubů, ale také restaurací a barů. Pravidelně nabízíme zajímavé letákové akce - slevy cca 10%.

K výraznému rozšíření nabídky dovozových vín došlo sdílením sortimentu a spoluprací na dovozech a distribuci s firmou KAPWEIN. Tato společnost se specializuje především na jihoafrická a evropská vína, zejména z Itálie, Francie, Německa a Rakouska. Společnost KAPWEIN naopak distribuuje dovozové portfolio vín společnosti Vicom. Výhodou tohoto spojení je cenová a především okamžitá dostupnost vín celého světa. Vytvořili jsme tak bezkonkurenčně nejširší nabídku světových i tuzemských vín, která jsou skladem a ihned k dispozici.

 

 

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.