ZIMA, ČAS NA ARGENTINSKÁ VÍNA

Přinášíme Vám tedy příjemnou slevu na vybrané kousky od našich oblíbenců z Argentiny, a to rovnou 25%.

Zorzal Wines

Od malého, nového a naprosto skvělého vinařství bratrů Michelliniových Vám přínášíme hned dva kusy z jejich řady Terroir Único.

Terroir Único Sauvignon Blanc 2015 z vysoko položených vinohradů okamžitě zaujme svou mineralitou. Tu má díky podloží vinohradů, které je převážně křídové. Jinak je víno na patře překvapivě komplexní a hluboké, se skvělou aciditou. Vinifikováno na nerezu.

Terroir Único Malbec 2015 je svým specifickým zpracováním pro bratry Michellini naprosto charakteristický. Část hroznů maceruje za studena na betonu, část projde spontánním kvašením a pak si poleží na kvasinkách. Výsledkem je neobyčejně mohutný zážitek, jaký bychom ale měli od "černého vína z Cahors" očekávat vždy.

Alfredo Roca

Původně rodinné vinařství se sice dnes už trochu rozrostlo, ale vína pod původní značkou Alfredo Roca jsou stále etalonem kvality vín z nejvyhlášenější argentinské vinařské oblasti Mendoza.

Syrah 2015, nebo též Shiraz, je v této podobě podobnější evropskému stylu odrůdy: elegantní, tanninový, kouřový a spíše méně ovocný.

Finca Las Moras

Argentinské vinařství "Moruše" není rozhodně žádný drobeček, ale z evropského pohledu až neférově skvělé podmínky k pěstování révy produkují naprosto fantastická vína, za ještě lepší ceny, a z našeho pohledu víceméně v bio kvalitě.

Malbec Reserva 2016 je naprosto charakteristický argentinský Malbec střední řady. Vinifikace na nerezu, zrání na dřevě, temně rubínová barva, ovocné, dřevěné, vyvážené. Perfektní víno ke krbu!

Black Label Cabernet Sauvignon + Cabernet Franc 2016. Cabernet Sauvignon je naprostá klasika, jeho "genetický tatínek" Franc už tolik ne, ale je to sakra škoda. Ke špičkovému Cabernetu v prémiové řadě Black Label dodává tóny pepře a tabáku, a že to tomu Cabernetovému "džemíčku'" prospívá. Zpět na seznam novinek

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.