MOSELSKÝ RIESLING V DOKONALÉ KONDICI

>>Kupujte zde<<

Naprosto charakteristického moselského Ryzlinku od Thanische jsme objednali tak hodně moc, že měl dokonce čas nám ve skladu uzrát na lahvi do naprosto ideálního vrcholu. Který je přesně teď. A byla by hrozná škoda se o takový zážitek nepodělit se všemi, takže na Riesling kabinett 2015 od Weinhaus Thanisch pro Vás nasazujeme 30% slevu, a to pro všechny.

Je sice v módě pít vína hrozně mladá, hned po sklizni, ale mnoha vínům prospívá strávit nějaký čas zráním na lahvi. Některá se bez toho neobejdou a všichni to víme, třeba Bordeaux či Burgundsko. Moselská vína se sice tradičně pijí mladá, ale vězte, že to je téměř až plýtvání potenciálem: minerální moselské ryzlinky dosahují svého absolutního vrcholu právě až po dvou, třech letech na lahvi. Nádherně se harmonizují cukry a kyseliny, mineralita v dochuti se ještě zvýrazní a víno si přesto drží charakteristickou letní svěžest a hlavně! Pitelnost.

A kdo je Thanisch? Jsme v Mosele, jsme u skvělého vína, slavných tratí a slavných producentů, ale Weinhaus Ludwig Thanisch stojí trošku ve stínu svých slavnějších moselských sousedů. Ale rozhodně ne proto, že by se jim jeho vína nevyrovnala. Nacházíme se u městečka Lieser v srdci střední Mosely. Jörg Thanisch zde od roku 2001, kdy přebral vinařství od svého otce Ludwiga, pěstuje dokonale charakteristické Ryzlinky. Bez pesticidů, ručně, na nerezu, v poměrně malém množství. A skvěle. K dispozici má 8 hektarů fantastických vinic v prudkých svazích a sklep, který zde stojí již od 17. století.

>>Kupujte zde<<


Zpět na seznam novinek

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.