Weingut Robert Weil

Dr. Robert Weil založil vinařství v německé oblasti Rheingau již v 19. století, dnes můžeme Weingut Robert Weil právem pokládat za legendu nejen v Německu, ale i v celém světě. 

Na devadesáti hektarech perfektních vinic pěstuje pouze Riesling, a to šetrným způsobem s ohledem na životní prostředí, bez herbicidů a s pouze organickým zeleným hnojením. Hrozny z těchto vinic pocházející dávají suchá i sladká vína, která se vyznačují sebevědomou elegancí, s výraznou pevnou kyselinou, která je v harmonii s přirozeným zbytkovým cukrem.

Vinařství Robert Weil si zakláda na principu, že víno vzniká na vinici, a ty jeho patří k nelepším v regionu. Jsou hustě osázeny a jejich stáří je velmi často vyšší jak 50 let. Hrozny jsou sbírány obvykle až v říjnu, je s nimi velmi citlivě manipulováno a ve vinařství jsou zpracovány vertikálním způsobem. Na jednodušší vína čeká ve sklepě nerezová technologie, plná dominantní potencionální vína jsou pak fermentována ve velkém dřevě.

Riesling Kabinet trocken

ID: 60551

Riesling Kabinet trocken

Weingut Robert Weil

Základní cena 608 Kč
Zvýhodněná cena: 483 Kč
Skladem 11ks

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.