Katarzyna Estate

Vinařství Katarzyna je situováno v jižní části Bulharska, v Hornothrácké nížině, na úpatí výhodních Rodop. Klima zde je kontinentální s výrazným středomořským vlivem, dlouhá, teplá léta a mírné zimy, půdy jsou písčité a kamenité, bohaté na vápník a hořčík. Vcelku fantastické podmínky k pěstování těžších červených odrůd.

Fermentace probíhá v nerezových nádobách, vína poté zrají na malých francouzských barikových sudech o objemu 225l, částečně vždy na nových i použitých.

Víny z Katarzyny se snažíme na našem trhu s vínem zvrátit u mnohých lidí zakořeněný názor, že bulharská vína jsou jen levné spotřebky, dobré tak do sudu. Názor vznikl kvůli tomu, že léta letoucí se k nám z Bulharska právě tyto vína dovážela. Vězte ale, že bulharské víno je fantastickou záležitostí pro milovníky hlavně těžších červených vín, a rozhodně tím nemáme na mysli neblaze proslulou medvědí krev.

VICOM spol. s r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, Sanderova 1366/26
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Chci
Degustaci
Košík
0 Kč
0 ks

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím svůj věk.

Bylo mi 18 a mohu vstoupit.

Ano