Enoport

Skupina Enoport United Wines je jedním z nejvýznamnějších sdružení v Portugalsku, která spolupracuje s vinaři hned v několika významných regionech. V jejím portfoliu nalezneme značky jako Velhas, Dom Teodósio, Adegas Camillo Alves, Acácio, Monteiros či Moura Basto.

Při své vinařské práci se snaží dosáhnout perfektní kvality hroznů - ať již typicky lokálních, nebo tradičních mezinárodních odrůd - a potažmo i produkovaných vín. Tomu podřizují způsob práce na vinici i následné zpracování hroznů, a tyto postupy jsou podřízeny propracovanému systému kontroly kvality.

Mezi důležité cíle skupiny Enoport nepatří jen produkce skvělých kvalitních vín, ale i ochrana životního prostředí a zdraví spotřebitelů, šetrné zemědělství či zajištění stability ekosystému, neboť některá vinařská hospodářství se nachází v těsné blízkosti přírodních rezervací. Výsledkem této činnosti jsou skvělá vína vyrobená férově k přírodě i zaměstnancům a za férovou cenu pro zákazníka.

VICOM spol. s r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, Sanderova 1366/26
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Chci
Degustaci
Košík
0 Kč
0 ks

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím svůj věk.

Bylo mi 18 a mohu vstoupit.

Ano