Château Latour-Martillac

Historie vinařské usedlosti z perfektní lokality Graves ve francouzské oblasti Bordeaux sahá až do dvanáctého století. Dnes je láhev Château Latour-Martillac nezaměnitelná nejen svou nápaditou etiketou, ale i kvalitou vín, která se v ní nachází.

Dnes je vinařství ve vlastnictví Jeana Kressmanna, který se svou rodinou podnik provozuje. Dvě z jeho šesti dětí - synové Tristan a Loïc - se za pomoci enologických poradců starají, aby z unikátního půdního podloží na tomto místě v Graves dávalo to nejlepší hroznům typických lokálních odrůd, ze kterých vznikají červená, ale i skvělá bílá cuvée.

S úctou k půdě, tradičními poctivými postupy, s minimem zásahů a s velkými ohledy na přírodu pěstují Cabernet Sauvignon a Merlot, které tvoří základ červeného vína Château Latour-Martillac. Krásnou rovnováhu jim dává malé množství odrůdy Petit Verdot. Bílá cuvée tvoří odrůdy Sauvignon blanc a Semillon.

VICOM spol. s r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, Sanderova 1366/26
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Chci
Degustaci
Košík
0 Kč
0 ks

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím svůj věk.

Bylo mi 18 a mohu vstoupit.

Ano