Blind Corner Winery

Ben z Blind Corner Winery si díky své rodině přičichl k práci ve vinařství již jako malý kluk, a dlouho měl sen, že jednou bude mít vlastní vinařství. První vinici koupil v roce 2005, ale další tři roky pouze prodával své hrozny jiným vinařům v oblasti a v dodávce cestoval po celé Evropě; jak jinak než po vinařských oblastech. Až v roce 2009 se usadil, založil rodinu, vinařství a začal přemýšlet, jak nejlépe dělat víno cestou, kterou si zvolil. Což byla ta nejvíce naturální, biodynamická, s minimálními zásahy do procesu přeměny hroznů v nápoj.

V roce 2014, po několika letech stabilního růstu, koupil Ben další vinice a konečně svou produkci kompletně transformoval do certifikované, čistě organické a biodynamické výroby. Jak sám Ben přiznává, na své cestě za vínem s minimálními zásahy zkazil a ještě zkazí obrovskou spoustu dobrých hroznů. Čistě  spontánní fermentace, fermentace na slupkách, minimální síření, karbonická macerace, sušení hroznů přímo na vinicích. To jsou metody, které Ben používá k výrobě svých fantastických vín ve vyhlášené západoaustralské vinařské oblasti Margaret River.

My od něj máme ještě více speciální záležitost, než je jeho standardní produkce: vína pod privátní značkou Two Brothers, kterou Ben dělá pouze pro vyhlášeného evropského obchodníka s vínem australského původu Bradley Mittona.

Two Brothers Sauvignon Blanc

ID: 78010

Two Brothers Sauvignon Blanc

Blind Corner Winery

Základní cena 526 Kč
Zvýhodněná cena: 417 Kč
Zboží na dotaz

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.