Azienda Donnafugata

Název Donnafugata odkazuje na novely Tomasi di Lampedusa The Leopard . Jméno, které znamená „žena na útěku“ a odkazuje na příběh královny, která našla útočiště v té části Sicílie, kde se dnes nacházejí vinice společnosti. Příběh, který inspiroval firemní logo: obraz ženské hlavy s vlasy vlajícími ve větru, kterým je typická každá láhev vinařství.

Donnafugata je větší vinařství, které obhospodařuje zhruba 400 hektarů vinic v oblastech Contessa Entellina, Pantelleria, Vittoria a Etna, na kterých pěstuje zejména typické sicilské autochtonní odrůdy.

Pro vinařství Donnafugata je typické pěstování hroznů ekologickým způsobem. Produkují širokou paletu vín od bílých, přes růžová a červená, která reprezentují především vyhlášené pojmy jako je Sedara či Mille e una Notte, což je cuvée místního Nero d´Avola, Syrahu a Petit Verdotu. V sortimentu podniku najdeme i skvělé olivové oleje.

VICOM spol. s r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, Sanderova 1366/26
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Chci
Degustaci
Košík
0 Kč
0 ks

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím svůj věk.

Bylo mi 18 a mohu vstoupit.

Ano