Chateau Lednice

Vinařství Chateau Lednice sídlí v moravském Lednicko-valtickém areálu a jeho okolí. V současné době navazuje na staleté vinařské tradice rodu Lichtenštejnů, čemuž odpovídá i typické používání lahví typu Schlegel, do kterých bylo víno odnepaměti v této oblasti stáčeno. Ve své produkci se zaměřují primárně na bílá vína odrůdy Rulandské šedé a Tramín červený. Základ produkce tvoří tři produktové řady - Valtické podzemí, Vinařství Lednice Annovino a Grand Collection. K těm se pak v průběhu roku přidávají různé speciality v podobě například ovocných nebo medových vín.

Vinařství používá pro výrobu především hrozny z vlastních vinohradů, část hroznů pak pochází i z vinohradů Ústavu vinohradnictví a vinařství Mendelovy univerzity, se kterou Chateau Lednice úzce spolupracuje. Celková plocha vinic, kterou obhospodařují, čítá cca 200 hektarů.

Kromě nabídky skvělých vín provozuje Chateau Lednice například i labyrint vinných sklepů Valtické podzemí, jehož délka tvoří 900 m. Jedná se tedy o ideální místo pro dovolenou nebo romantický výlet. 

www.annovino.cz

VICOM spol. s r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, Sanderova 1366/26
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Vicom víno na Instagramu Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Chci
Degustaci
Košík
0 Kč
0 ks

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím svůj věk.

Bylo mi 18 a mohu vstoupit.

Ano