Využijte možnosti dopravy zdarma přímo k Vám domů

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás ujistit, že bereme vážnost situace plně na vědomí, poděkovat Vám za dodržování stanovených pravidel a upřesnit podmínky fungování našeho e-shopu.

Během nouzového stavu funguje e-shop bez omezení, objednávky přijímáme a zboží expedujeme. Po dobu platnosti vyhlášených opatření zavádíme dopravu zdarma pro všechny objednávky v hodnotě alespoň 1000 Kč, a to v rámci celé ČR. Prosíme, všechny zákazníky, kteří jsou v karanténě, aby tuto skutečnost uvedli do poznámky a bylo možné domluvit doručení před dvěře. S cílem omezit riziko šíření koronaviru, bychom Vás chtěli požádat o upřednostnění bezhotovostního způsobu platby.

Osobní odběr v centrálním skladu v Holešovicích na Jankovcově 6 bude probíhat v běžném režimu, tj. každý všední den od 8:00 do 16:00. Výdejní místo ve vinotéce Cellarius v Budečské ulici je uzavřeno.

Vzhledem k tomu, že omezení se mohou měnit, chtěli bychom Vás požádat o sledování aktuálních informací na našem facebooku, případně webu vinotéky Cellarius a jejím facebooku.

Věříme, že pro Vás tímto krokem zmírníme nepříjemnosti spojené s probíhající pandemií a doufáme, že se podaří situaci co nejdříve vrátit do běžných kolejí.

Se srdečným pozdravem, 
tým VICOM 
 Zpět na seznam novinek

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.