NÁŠ PŘÍBĚH - NAŠE LOGO

V roce 1993 si jeden vinný milovník dal za cíl dostat mezi své české krajany opravdu kvalitní vína. Světová i tuzemská. Tím vinným milovníkem byl Jiří Novotný, zakladatel značky VICOM. V roce 1996 otevřel naši první vinotéku v Pasáži Lucerna, která je aktuálně nejdéle otevřenou vinotékou v Praze.

Dlouhou dobu jsme prodávali "pouze" česká, moravská, občas i evropská vína, jinak to totiž nešlo. Zásadní zlom nastal v roce 2004, se vstupem ČR do EU. Konečně jsme pro své zákazníky mohli přivézt i vína z milované Jižní Ameriky, kterou jsme objevili už roku 2000 a pravidelně jsme tam jezdili ochutnávat skvělá vína a nasávat zdejší jedinečnou vinařskou atmosféru.

A jak jsme na tom teď? Jeden e-shop, přes 350 spolupracujících vinařů, 4 vinotéky a jeden velký sklad na centrále v Holešovicích, kam pravidelně míří kartony vín z celého světa. Naši zkušení sommelieři každé víno osobně ochutnávají a objednávají pro vás, milovníky kvalitního vína.


Jdeme s dobou, a i proto jsme se rozhodli obměnit naše logo. Změna to není velká, naše historie a tradice je pro nás na prvním místě, ale rozhodně je viditelná. Čistější, jednodušší a modernější ztvárnění původní vizuální identity odkazuje na naše motto "Nová doba, moderní přístup, původní tradiční hodnoty". Přáli bychom si, aby stejně jako naše vína, byla i naše komunikace jasně čitelná a srozumitelná. Kromě loga nás letos čeká nový web a také... Víte co? Nechte se překvapit.Zpět na seznam novinek

Vicom s.r.o., IČ: 49616285

Centrála

Přístav Holešovice východ, Jankovcova 6
Praha 7, přístup z ulice Bubenské nábřeží
Tel.: 224 816 232, GSM: +420 603 141 702, GSM: +420 731 448 308
E-mail: info@vicom-vino.cz

Vicom víno na Facebooku Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.